RNX03861M9FKLB
MFR.Part #
RNX03861M9FKLB
JLCPCB Part #
C1440753
Description
-55℃~+150℃ 1W 61.9MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS