RNX038604KFKWF
MFR.Part #
RNX038604KFKWF
JLCPCB Part #
C1822590
Description
-55℃~+150℃ 1W 604kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS