TNPU080526K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU080526K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4186704
Description
-55℃~+125℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS