RNX0382M70FKR7
MFR.Part #
RNX0382M70FKR7
JLCPCB Part #
C1816855
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.7MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS