RNX0382K49GNLB
MFR.Part #
RNX0382K49GNLB
JLCPCB Part #
C1441000
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.49kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS