RNX03824K0FNLB
MFR.Part #
RNX03824K0FNLB
JLCPCB Part #
C1441146
Description
-55℃~+150℃ 1W 24kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS