RNX03820K0FNLB
MFR.Part #
RNX03820K0FNLB
JLCPCB Part #
C1444545
Description
-55℃~+150℃ 1W 20kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS