RNX038249KFKR8
MFR.Part #
RNX038249KFKR8
JLCPCB Part #
C1822996
Description
-55℃~+150℃ 1W 249kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS