RNX03815M0FNR6
MFR.Part #
RNX03815M0FNR6
JLCPCB Part #
C1818486
Description
-55℃~+150℃ 15MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS