RNX03810M0JKWF
MFR.Part #
RNX03810M0JKWF
JLCPCB Part #
C1820673
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS