RNX03810K0FKEL
MFR.Part #
RNX03810K0FKEL
JLCPCB Part #
C1444054
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS