RNX038100MJNWF
MFR.Part #
RNX038100MJNWF
JLCPCB Part #
C1820625
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS