RNX02590M1FKLB
MFR.Part #
RNX02590M1FKLB
JLCPCB Part #
C1442354
Description
-55℃~+150℃ 500mW 90.1MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS