ERL055K2300FKEK500
MFR.Part #
ERL055K2300FKEK500
JLCPCB Part #
C3464728
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors