RNX0257M32FKLB
MFR.Part #
RNX0257M32FKLB
JLCPCB Part #
C1443132
Description
-55℃~+150℃ 500mW 7.32MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS