RNX025422KFKEL
MFR.Part #
RNX025422KFKEL
JLCPCB Part #
C1443348
Description
-55℃~+150℃ 422kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS