RNX025750KJKLB
MFR.Part #
RNX025750KJKLB
JLCPCB Part #
C1442941
Description
-55℃~+150℃ 500mW 750kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS