RNX025700KGNLB
MFR.Part #
RNX025700KGNLB
JLCPCB Part #
C1442451
Description
-55℃~+150℃ 500mW 700kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS