Y0785114R380T9L
MFR.Part #
Y0785114R380T9L
JLCPCB Part #
C1477594
Description
-55℃~+125℃ 114.38Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS