RNX02568M0JNR7
MFR.Part #
RNX02568M0JNR7
JLCPCB Part #
C1819760
Description
-55℃~+150℃ 500mW 68MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS