RNX02551K0FNWF
MFR.Part #
RNX02551K0FNWF
JLCPCB Part #
C1821899
Description
-55℃~+150℃ 500mW 51kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS