RNX02568M0FNR6
MFR.Part #
RNX02568M0FNR6
JLCPCB Part #
C1819764
Description
-55℃~+150℃ 500mW 68MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS