RNC60H3651FRRE5201
MFR.Part #
RNC60H3651FRRE5201
JLCPCB Part #
C3488522
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors