RNX025470KFKR8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX025470KFKR8
JLCPCB Part #
C1818671
Package
Plugin,D3.6xL7.4mm
Description
-55℃~+150℃ 470kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS