RNX02540M2FNLB
MFR.Part #
RNX02540M2FNLB
JLCPCB Part #
C1443286
Description
-55℃~+150℃ 40.2MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS