BFC238563392
MFR.Part #
BFC238563392
JLCPCB Part #
C3808358
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 3.9nF 700V、2kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS