RNX02536M0JNR7
MFR.Part #
RNX02536M0JNR7
JLCPCB Part #
C1819048
Description
-55℃~+150℃ 36MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS