Y1630120R000Q0R
MFR.Part #
Y1630120R000Q0R
JLCPCB Part #
C3913806
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount