BFC238558682
MFR.Part #
BFC238558682
JLCPCB Part #
C3787160
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 6.8nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS