BFC238025183
MFR.Part #
BFC238025183
JLCPCB Part #
C3809938
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 18nF 63V、100V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS