RNX025249KFHR7
MFR.Part #
RNX025249KFHR7
JLCPCB Part #
C1825041
Description
-55℃~+150℃ 249kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS