CRCW060326K1FKEC
MFR.Part #
CRCW060326K1FKEC
JLCPCB Part #
C3921988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS