RNX02522M0FHLB
MFR.Part #
RNX02522M0FHLB
JLCPCB Part #
C1446004
Description
-55℃~+150℃ 22MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS