RNX025100MJNEL
MFR.Part #
RNX025100MJNEL
JLCPCB Part #
C1442125
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS