RNX0251M10FHR7
MFR.Part #
RNX0251M10FHR7
JLCPCB Part #
C1825047
Description
-55℃~+150℃ 1.1MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS