Y144226K1000T0L
MFR.Part #
Y144226K1000T0L
JLCPCB Part #
C1486272
Description
-55℃~+125℃ 26.1kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors