RNX02512M4FHEE
MFR.Part #
RNX02512M4FHEE
JLCPCB Part #
C1825087
Description
-55℃~+150℃ 12.4MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS