RNX02547K0JKRE
MFR.Part #
RNX02547K0JKRE
JLCPCB Part #
C1819083
Description
-55℃~+150℃ 47kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS