RNX02510M0DKR8
MFR.Part #
RNX02510M0DKR8
JLCPCB Part #
C1824695
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS