RNX025100MFKLB
MFR.Part #
RNX025100MFKLB
JLCPCB Part #
C1442138
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS