RNR65J1651BRRE7
MFR.Part #
RNR65J1651BRRE7
JLCPCB Part #
C3408219
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors