RNC50H7873FRRE6
MFR.Part #
RNC50H7873FRRE6
JLCPCB Part #
C3538073
Description
-65℃~+175℃ 100mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors