BFC233845104
MFR.Part #
BFC233845104
JLCPCB Part #
C3296262
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS