RNR65H5623FRB14
MFR.Part #
RNR65H5623FRB14
JLCPCB Part #
C3386303
Description
-65℃~+175℃ 500mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors