RNR65H2371FRB14
MFR.Part #
RNR65H2371FRB14
JLCPCB Part #
C3539948
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors