Y1121124R000T9R
MFR.Part #
Y1121124R000T9R
JLCPCB Part #
C4263308
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 124Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS