RNR65H1740BRB14
MFR.Part #
RNR65H1740BRB14
JLCPCB Part #
C3423306
Description
-65℃~+175℃ 174Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors