RNR60K1002FMB14
MFR.Part #
RNR60K1002FMB14
JLCPCB Part #
C1413258
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors