RNR60K1001FMB14
MFR.Part #
RNR60K1001FMB14
JLCPCB Part #
C1413338
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors