RNR60J7500DPB14
MFR.Part #
RNR60J7500DPB14
JLCPCB Part #
C1460783
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors